1 km Tijdrit


25 oktober 2020, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Kogelstoten


25 oktober 2020, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

200 meter


1 november 2020, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

800/1500 meter


1 november 2020, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

50 m zwemmen


8 november 2020, 9 uur


Zwembad Sportoase Elshout, Brasschaat

6,5 km Tijdrit


15 november 2020, 9 uur


Militair Vliegveld, Maria-ter-Heide

Veldloop


22 november 2020, 10 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Veldrit


29 november 2020, 9.15 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Deelnemers 2020


Toestand op 15-10-2020. Kleine wijzigingen zijn nog mogelijk.
Wie op de wachtlijst (zie onderaan deze pagina) staat, kan nog deelnemen als er deelnemers afhaken.

ALFABETISCH:

naam voornaam reeks club nr starttijd
AERTS Ruben JUN H U15 BRTC 174 09.48
ANDRIES (Vet.) Gerda SEN D ACCENTIS 109 09.13
ARDIES Jan VET H TEAM4FUN 201 10.08
ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN 18 10.00
ATERS Jeff JUN H U15 BRTC 176 10.42
AUGUSTYNS Lies SEN D VIEKES 123 09.34
AUGUSTYNS Steven VET H CHEDY 221 11.46
BASTIAENSSEN Fauve SEN D   111 12.10
BEUNEN Dieter SEN H IN-TEAM 90 12.13
BEVERS Kris VET H TTT/RABC 198 10.28
BRAEM Koen SEN H DE TON 54 11.01
BRYS Sofie SEN D ACCENTIS 113 10.32
COOLS Tim SEN H ACCENTIS 26 11.31
CORDY Sam SEN H CHEDY 61 10.45
CORNELISSENS Yenzo SEN H EDU 86 12.21
CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS 235 10.56
DAELEMANS Ben JUN H BRTC 135 10.17
DANEELS Floris JUN H U15 GIB 173 12.20
DANKERS Tom SEN H ACCENTIS 81 10.43
DE BAKKER Bram SEN H BRTC 38 09.44
DE BAKKER Dax JUN H U15 BRTC 179 09.14
DE BEULE Jurgen SEN H ACCENTIS 73 10.21
DE CALUWE Robin JUN H LOPEN 139 11.18
DE CLERCK Jens SEN H VIEKES 89 12.07
DE CLERCK Timo JUN H DE TON 131 10.30
DE GROOT Nils SEN H ACCENTIS 72 10.14
DE HAES Jack JUN H U15 GIB 181 10.03
DE KONINCK Mitch JUN H BRTC 133 10.55
DE KONINCK (u15) Naomi JUN D BRTC 153 11.04
DE LAET Nicholas SEN H REPUBLIK 59 10.27
DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS 74 10.39
DE MAESENEIRE Kobe JUN H LOPEN 137 11.16
DE MEYER Jeroen SEN H ACCENTIS 85 12.27
DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM 3 12.05
DE VET Lotte SEN D VIEKES 106 10.20
DE WEVER Domien SEN H TEAM4FUN 6 09.10
DEBEER Samuel SEN H TEAM4FUN 82 12.04
DECLERCQ Pieterjan SEN H TEAM ALI 35 11.47
DELATIN Dimitri SEN H CHIRO 30 10.37
DELVAUX Christophe SEN H DE TON 4 09.00
DEVRIEZE Ruben SEN H TEAM ALI 79 11.50
DIERCKX Toon SEN H TEAM ALI 27 09.30
DIRCKEN Lander SEN H CHEDY 10 12.15
DOCQUIER Ruben SEN H TEAM ALI 80 09.52
DUA Jits JUN H   138 10.53
FINOTTO Lise SEN D REPUBLIK 120 12.09
FRANCKEN Andreas SEN H TEAM4FUN 2 11.59
FRANCKEN Lennert SEN H   11 12.00
FRANS Dave SEN H TEAM ALI 5 11.45
FRANS Jonas SEN H TEAM ALI 8 11.30
FURR Michael SEN H BRTC 53 12.14
GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN 12 11.00
GRIELENS Stefan VET H DE TON 211 10.33
HEIREMANS (u15) Janne JUN D CHEDY 163 09.24
HEIREMANS Robbe JUN H U15 CHEDY 183 09.36
HELSEN Jonas SEN H FIETS! 42 10.50
HUYBRIGHS Christophe VET H CHEDY 222 09.41
JACOBS Jeffrey SEN H TEAM RVV 84 09.33
JACOBS Jimmy SEN H TEAM RVV 87 09.25
JANSSENS Patrick MAS H CHEDY 238 12.03
JANSSENS Thijs SEN H CHEDY 77 10.51
JURGENS Natalie SEN D VIEKES 122 09.23
KESSELAERS Valerie SEN D VIEKES 124 09.22
LAENEN Dieter SEN H CHEDY 39 11.07
LE BLON Michel VET H RABCHIRO 217 11.33
LEYSSENS Mira JUN D GIB 156 10.40
LEYSSENS Sam SEN H TEAM ALI 25 11.58
LICHTERT Stijn SEN H ACCENTIS 50 11.17
LODEWIJCKX Rani SEN D ACCENTIS 115 10.19
LUDMANN Max SEN H BRTC 46 10.48
LUYCKX (Vet.) Lieveke SEN D GIB 101 12.23
LUYTENS (Vet.) Hilde SEN D ACCENTIS 117 11.19
MAES Lukas SEN H ACCENTIS 75 10.09
MAES Tom SEN H TEAM ALI 34 11.28
MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT 237 09.27
MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS 56 11.49
MEEUSSEN Peter VET H   216 10.05
MICHELSEN Inne SEN D ACCENTIS 121 12.02
MICHIELSEN Xander SEN H CHEDY 93 12.24
MOUWS Steven SEN H IN-TEAM 49 11.48
NIJS Marjolein SEN D DE TON 112 11.03
NOORDMAN Dirk VET H DE TON 208 09.42
NOORDMAN (u15) Kaat JUN D DE TON 159 09.37
PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS 119 10.44
PEETERS Axel SEN H VIEKES 52 10.36
PEETERS Christophe VET H TEAM4FUN 196 09.56
POLDERS Jeroen SEN H CHEDY 32 09.29
POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN 108 11.34
QUAGHEBEUR Klaas VET H CHEDY 192 09.59
RENEMA Louise SEN D VIEKES 107 10.47
ROELEN Seppe SEN H TEAM4FUN 48 10.16
ROOKER Ward JUN H U15 BRTC 178 11.57
SAIDI (u15) Yasmina JUN D GIB 154 09.57
SANNEN Pieter SEN H VIEKES 88 10.12
SAS Lenka JUN D EDU 164 09.20
SCHELLENS (Vet.) Erika SEN D DE TON 104 11.42
SCHELLENS Jasper SEN H DE TON 43 11.20
SCHRANS André MAS H CHEDY 239 09.03
SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM 37 11.08
SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM 17 11.36
SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM 51 10.46
SELS Kristof SEN H IN-TEAM 9 10.01
SEVENHANS Geert SEN H CHIRO 41 11.21
SLUYTS Bart SEN H TEAM4FUN 36 11.56
SMETS Jarno JUN H OLSE JKR 144 12.19
SMITS Jorn SEN H TEAM ALI 13 09.39
SNEIJDERS Gert VET H BRTC 209 10.29
SPRANGERS Jurgen VET H RABCHIRO 213 11.10
STANDER Francois VET H REPUBLIK 205 12.18
STANDER Louis JUN H REPUBLIK 136 12.08
STERCK Stijn SEN H TEAM RVV 63 09.50
STESSELS Quentin SEN H REPUBLIK 78 10.41
STRUYF Milan SEN H ACCENTIS 58 10.26
SUYKERBUYK Renzo SEN H IN-TEAM 28 11.43
SYMONS Arno SEN H VIEKES 67 10.22
'T HART Pieter SEN H IN-TEAM 14 11.15
THYS Niels SEN H IN-TEAM 91 10.59
TUINSTRA Marlies JUN D EDU 165 09.05
VAN AELST  Stefan SEN H TEAM ALI 1 12.17
VAN CAMP Evi JUN D CHEDY 162 11.53
VAN CANT Jasper SEN H VIEKES 7 12.30
VAN DE MIEROP Koen VET H BRTC 194 09.45
VAN DE MIEROP Matti JUN H U15 BRTC 175 09.01
VAN DE PERRE Evelyn JUN D CHIRO 161 09.15
VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN 62 10.57
VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS 232 09.17
VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON 200 09.47
VAN DEN BOSCH  Julie JUN D DE TON 151 11.41
VAN DEN BOSCH (u15) Lore JUN D DE TON 155 09.46
VAN DEN BUYS Dieter SEN H   92 DNS
VAN DEN EEDE Borre JUN H DE TON 141 09.38
VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON 142 09.43
VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON 218 10.13
VAN DEN EYNDE Michiel SEN H CHIRO 57 09.04
VAN DEN WEYGAERT Kevin JUN H EDU 145 09.12
VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT 231 10.52
VAN DIJCK Koen VET H FAT 193 09.58
VAN DRIESSCHE Mirco VET H BRTC 202 09.54
VAN DRIESSCHE Nikita SEN D BRTC 103 10.06
VAN DRIESSCHE Thomas JUN H BRTC 134 09.55
VAN GINNEKEN Koen VET H DE TON 215 10.49
VAN GYSEL Charlotte JUN D BRTC 158 11.38
VAN GYSEL (u15) Julie JUN D BRTC 157 11.39
VAN GYSEL Steve VET H BRTC 207 11.37
VAN HANDENHOVE Jasper SEN H TEAM4FUN 21 12.28
VAN HOOYDONCK (Vet.) Els SEN D ACCENTIS 118 11.22
VAN LOON Tibo JUN H AOT 147 11.51
VAN LOOVEREN Kurt VET H RABCHIRO 195 10.02
VAN LOOY Bram JUN H DE TON 143 11.35
VAN LOOY Erik VET H DE TON 214 11.12
VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS 69 11.32
VAN LOOY Stef JUN H DE TON 140 11.13
VAN MOL Amandine JUN D DE TON 160 11.25
VAN MOL Koen VET H DE TON 219 11.09
VAN MOL Raphaël JUN H U15 DE TON 182 11.40
VAN OSTAEYEN Bram SEN H CHEDY 29 11.05
VAN RIEL Arne SEN H CHIRO 66 09.32
VAN RIEL Paul MAS H CHEDY 233 09.35
VAN RIEL Toon SEN H CHIRO 19 09.02
VAN ROSSUM Bart VET H DE TON 212 10.10
VAN TONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN 102 10.11
VAN WESEMAEL Kristof SEN H TEAM RVV 55 09.40
VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS 60 10.35
VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS 65 10.34
VANDENVEN Jens JUN H U15 BRTC 180 11.52
VANDEPUTTE Philippe VET H ACCENTIS 203 10.54
VANDER MAST Kristian SEN H CHEDY 44 12.22
VANDER MAST Wouter SEN H CHEDY 22 12.29
VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN 204 11.06
VANHEX Kim VET H DE TON 210 11.11
VANHOOYDONCK Hannes JUN H U15   177 10.18
VANLERBERGHE Jurgen SEN H   33 09.16
VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS 236 11.24
VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS 116 11.23
VERBOVEN Robin SEN H REPUBLIK 47 12.12
VERBRAEKEN Tim SEN H TEAM ALI 71 12.11
VERCALSTEREN Ivo MAS H AOT 240 11.27
VERCALSTEREN Rudi MAS H AOT 241 11.26
VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN 40 11.54
VERLINDEN Mick SEN H TEAM RVV 76 09.49
VERMAST Sam SEN H FIETS! 15 11.02
VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO 199 09.31
VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO 191 11.29
VERMEIREN Dries SEN H CHIRO 23 11.14
VERMEIREN (u15) Elien JUN D CHIRO 152 10.58
VERMEIREN Jasper JUN H U15 CHIRO 172 10.31
VERMEIREN Maarten JUN H CHIRO 132 11.44
VERMEIREN Niels JUN H U15 CHIRO 171 10.25
VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO 197 12.01
VERMEIREN Wendy SEN D CHEDY 114 10.15
VERTESSEN Mathias SEN H RABC 45 12.16
VLAMNICKX Bart VET H KTT 220 10.38
VLEMINX Toon SEN H TEAM4FUN 64 10.24
VOCHTEN Hans SEN H CHIRO 83 11.55
VOCHTEN Peter SEN H CHIRO 24 09.53
WEBER Tom SEN H TEAM RVV 70 09.28
WELLENS Dimmen SEN H CHIRO 31 10.07
WILLE Isabel SEN D TEAM4FUN 105 09.51
WILLEMS Ivo MAS H   234 12.06
WOUTERS Seppe JUN H EDU 146 09.18


PER REEKS EN STARTNUMMER

SENIORS HEREN
nr naam voornaam club nr naam voornaam club
1 VAN AELST  Stefan TEAM ALI 48 ROELEN Seppe TEAM4FUN
2 FRANCKEN Andreas TEAM4FUN 49 MOUWS Steven IN-TEAM
3 DE RIDDER Bert IN-TEAM 50 LICHTERT Stijn ACCENTIS
4 DELVAUX Christophe DE TON 51 SCHRAUWEN Thomas IN-TEAM
5 FRANS Dave TEAM ALI 52 PEETERS Axel VIEKES
6 DE WEVER Domien TEAM4FUN 53 FURR Michael BRTC
7 VAN CANT Jasper VIEKES 54 BRAEM Koen DE TON
8 FRANS Jonas TEAM ALI 55 VAN WESEMAEL Kristof TEAM RVV
9 SELS Kristof IN-TEAM 56 MEESTERS Thomas ACCENTIS
10 DIRCKEN Lander CHEDY 57 VAN DEN EYNDE Michiel CHIRO
11 FRANCKEN Lennert   58 STRUYF Milan ACCENTIS
12 GOETSCHALCKX Michiel TEAM4FUN 59 DE LAET Nicholas REPUBLIK
13 SMITS Jorn TEAM ALI 60 VANDAEL Roel ACCENTIS
14 'T HART Pieter IN-TEAM 61 CORDY Sam CHEDY
15 VERMAST Sam FIETS! 62 VAN DE POEL Steven TEAM4FUN
17 SCHRAUWEN Steven IN-TEAM 63 STERCK Stijn TEAM RVV
18 ARDIES Tom TEAM4FUN 64 VLEMINX Toon TEAM4FUN
19 VAN RIEL Toon CHIRO 65 VANDAEL Ward ACCENTIS
21 VAN HANDENHOVE Jasper TEAM4FUN 66 VAN RIEL Arne CHIRO
22 VANDER MAST Wouter CHEDY 67 SYMONS Arno VIEKES
23 VERMEIREN Dries CHIRO 69 VAN LOOY Jan ACCENTIS
24 VOCHTEN Peter CHIRO 70 WEBER Tom TEAM RVV
25 LEYSSENS Sam TEAM ALI 71 VERBRAEKEN Tim TEAM ALI
26 COOLS Tim ACCENTIS 72 DE GROOT Nils ACCENTIS
27 DIERCKX Toon TEAM ALI 73 DE BEULE Jurgen ACCENTIS
28 SUYKERBUYK Renzo IN-TEAM 74 DE LOCHT Maarten ACCENTIS
29 VAN OSTAEYEN Bram CHEDY 75 MAES Lukas ACCENTIS
30 DELATIN Dimitri CHIRO 76 VERLINDEN Mick TEAM RVV
31 WELLENS Dimmen CHIRO 77 JANSSENS Thijs CHEDY
32 POLDERS Jeroen CHEDY 78 STESSELS Quentin REPUBLIK
33 VANLERBERGHE Jurgen   79 DEVRIEZE Ruben TEAM ALI
34 MAES Tom TEAM ALI 80 DOCQUIER Ruben TEAM ALI
35 DECLERCQ Pieterjan TEAM ALI 81 DANKERS Tom ACCENTIS
36 SLUYTS Bart TEAM4FUN 82 DEBEER Samuel TEAM4FUN
37 SCHRAUWEN Bert IN-TEAM 83 VOCHTEN Hans CHIRO
38 DE BAKKER Bram BRTC 84 JACOBS Jeffrey TEAM RVV
39 LAENEN Dieter CHEDY 85 DE MEYER Jeroen ACCENTIS
40 VERHEYEN Eli TEAM4FUN 86 CORNELISSENS Yenzo EDU
41 SEVENHANS Geert CHIRO 87 JACOBS Jimmy TEAM RVV
42 HELSEN Jonas FIETS! 88 SANNEN Pieter VIEKES
43 SCHELLENS Jasper DE TON 89 DE CLERCK Jens VIEKES
44 VANDER MAST Kristian CHEDY 90 BEUNEN Dieter IN-TEAM
45 VERTESSEN Mathias RABC 91 THYS Niels IN-TEAM
46 LUDMANN Max BRTC 92 VAN DEN BUYS Dieter  
47 VERBOVEN Robin REPUBLIK 93 MICHIELSEN Xandere CHEDY
SENIORS DAMES
101 LUYCKX (Vet.) Lieveke GIB 114 VERMEIREN Wendy CHEDY
102 VAN TONGERLOO Lotte TEAM4FUN 115 LODEWIJCKX Rani ACCENTIS
103 VAN DRIESSCHE Nikita BRTC 116 VANTHILLO Cordulle ACCENTIS
104 SCHELLENS (Vet.) Erika DE TON 117 LUYTENS (Vet.) Hilde ACCENTIS
105 WILLE Isabel TEAM4FUN 118 V.HOOYDONCK (Vet.) Els ACCENTIS
106 DE VET Lotte VIEKES 119 PAUWELS Lauranne ACCENTIS
107 RENEMA Louise VIEKES 120 FINOTTO Lise REPUBLIK
108 POLLMANN Valerie TEAM4FUN 121 MICHELSEN Inne ACCENTIS
109 ANDRIES (Vet.) Gerda ACCENTIS 122 JURGENS Natalie VIEKES
111 BASTIAENSSEN Fauve   123 AUGUSTYNS Lies VIEKES
112 NIJS Marjolein DE TON 124 KESSELAERS Valerie VIEKES
113 BRYS Sofie ACCENTIS        
JUNIORS HEREN
131 DE CLERCK Timo DE TON 140 VAN LOOY Stef DE TON
132 VERMEIREN Maarten CHIRO 141 VAN DEN EEDE Borre DE TON
133 DE KONINCK Mitch BRTC 142 VAN DEN EEDE Joppe DE TON
134 VAN DRIESSCHE Thomas BRTC 143 VAN LOOY Bram DE TON
135 DAELEMANS Ben BRTC 144 SMETS Jarno OLSE JKR
136 STANDER Louis REPUBLIK 145 VAN DEN WEYGAERT Kevin EDU
137 DE MAESENEIRE Kobe LOPEN 146 WOUTERS Seppe EDU
138 DUA Jits   147 VAN LOON Tibo AOT
139 DE CALUWE Robin LOPEN
JUNIORS DAMES
151 VAN DEN BOSCH  Julie DE TON 159 NOORDMAN (u15) Kaat DE TON
152 VERMEIREN (u15) Elien CHIRO 160 VAN MOL Amandine DE TON
153 DE KONINCK (u15) Naomi BRTC 161 VAN DE PERRE Evelyn CHIRO
154 SAIDI (u15) Yasmina GIB 162 VAN CAMP Evi CHEDY
155 VAN DEN BOSCH (u15) Lore DE TON 163 HEIREMANS (u15) Janne CHEDY
156 LEYSSENS Mira GIB 164 SAS Lenka EDU
157 VAN GYSEL (u15) Julie BRTC 165 TUINSTRA Marlies EDU
158 VAN GYSEL Charlotte BRTC
JUNIORS HEREN U15
171 VERMEIREN Niels CHIRO 178 ROOKER Ward BRTC
172 VERMEIREN Jasper CHIRO 179 DE BAKKER Dax BRTC
173 DANEELS Floris GIB 180 VANDENVEN Jens BRTC
174 AERTS Ruben BRTC 181 DE HAES Jack GIB
175 VAN DE MIEROP Matti BRTC 182 VAN MOL Raphaël DE TON
176 ATERS Jeff BRTC 183 HEIREMANS Robbe CHEDY
177 VANHOOYDONCK Hannes  
VETERANEN HEREN
191 VERMEIREN Dirk RABCHIRO 208 NOORDMAN Dirk DE TON
192 QUAGHEBEUR Klaas CHEDY 209 SNEIJDERS Gert BRTC
193 VAN DIJCK Koen FAT 210 VANHEX Kim DE TON
194 VAN DE MIEROP Koen BRTC 211 GRIELENS Stefan DE TON
195 VAN LOOVEREN Kurt RABCHIRO 212 VAN ROSSUM Bart DE TON
196 PEETERS Christophe TEAM4FUN 213 SPRANGERS Jurgen RABCHIRO
197 VERMEIREN Paul RABCHIRO 214 VAN LOOY Erik DE TON
198 BEVERS Kris TTT/RABC 215 VAN GINNEKEN Koen DE TON
199 VERMEIREN Ben RABCHIRO 216 MEEUSSEN Peter  
200 VAN DEN BOSCH Jan DE TON 217 LE BLON Michel RABCHIRO
201 ARDIES Jan TEAM4FUN 218 VAN DEN EEDE Tim DE TON
202 VAN DRIESSCHE Mirco BRTC 219 VAN MOL Koen DE TON
203 VANDEPUTTE Philippe ACCENTIS 220 VLAMNICKX Bart KTT
204 VANDEWEYER Wouter TEAM4FUN 221 AUGUSTYNS Steven CHEDY
205 STANDER Francois REPUBLIK 222 HUYBRIGHS Christophe CHEDY
207 VAN GYSEL Steve BRTC
MASTERS HEREN
231 VAN DEN WYNGAERT Leo AOT 237 MATTHEEUSEN Marcel AOT
232 VAN DE VREKEN Luc ACCENTIS 238 JANSSENS Patrick CHEDY
233 VAN RIEL Paul CHEDY 239 SCHRANS André CHEDY
234 WILLEMS Ivo   240 VERCALSTEREN Ivo AOT
235 CORTVRINDT Johan ACCENTIS 241 VERCALSTEREN Rudi AOT
236 VANTHILLO Alex ACCENTIS


WACHTLIJST:

  naam voornaam reeks club
1 DEVRIEZE David SEN H TEAM ALI
2 DE LAET  Michiel SEN H REPUBLIK
3 GEERAERTS Christophe SEN H
4 VAN RIEL Ruben SEN H CHIRO
5 VANERMEN Tim SEN H
6 VERHEYDEN Andries SEN H VIEKES
7 LARUELLE Jonas SEN H VIEKES