c

1 km Tijdrit


24 oktober 2021, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Kogelstoten


24 oktober 2021, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

200 meter


31 oktober 2021, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

800/1500 meter


31 oktober 2021, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

50 m zwemmen


7 november 2021, 9 uur


Zwembad Sportoase Elshout, Brasschaat

6,5 km Tijdrit


14 november 2021, 9 uur


Militair Vliegveld, Maria-ter-Heide

Veldloop


21 november 2021, 10 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Veldrit


28 november 2021, 9.15 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Deelnemers 2021


Er zijn 191 deelnemers ingeschreven voor de Achtkamp Brasschaat 2021.

VOLGENS STARTTIJD 1 km TIJDRIT

nr naam voornaam reeks club starttijd
161 VAN DE PAS Tobe JUN H U15 NOTTEBOM 09.02
162 VAN DE PAS Jobbe JUN H U15 NOTTEBOM 09.03
148 TUINSTRA Marlies JUN D EDU 09.04
61 DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS 09.05
164 DANEELS Floris JUN H U15 GIB 09.06
72 CLEEREN Koen SEN H ACCENTIS 09.07
151 VAN GYSEL Julie JUN D BRTC 09.08
170 HOFMANS Kobe JUN H U15 YUCO 09.09
171 DE WIT Yuri JUN H U15 YUCO 09.10
212 TUINSTRA Ronny VET H AOT 09.11
96 BRAEM Koen SEN H DE TON 09.12
133 STEENACKERS Lowie JUN H ATRIAC 09.13
93 THYS Niels SEN H IN-TEAM 09.14
199 VERBIST Jürgen VET H   09.15
62 JANSSENS Didier SEN H NOTTEBOM 09.16
40 HEURING Nick SEN H NOTTEBOM 09.17
35 DE WEVER Domien SEN H TEAM4FUN 09.18
168 LUCAS Robbe JUN H U15 DE TON 09.19
91 DELVAUX Christophe SEN H DE TON 09.20
172 TUINSTRA Gerben JUN H U15 SBT 09.21
169 STRYBOS Thibo JUN H U15   09.22
166 HOFKENS Kobe JUN H U15   09.23
34 STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN 09.24
225 SCHRANS André MAS H NOTTEBOM 09.25
227 VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS 09.26
119 ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS 09.27
95 MAES Tom SEN H TEAM ALI 09.28
74 VLEMINX Toon SEN H TEAM4FUN 09.29
226 MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT 09.30
193 DOMS Pedro VET H   09.31
90 MARYNISSEN Ruben SEN H NOTTEBOM 09.32
54 DOCQUIER Ruben SEN H TEAM ALI 09.33
115 VAN DE VIJVER Charis SEN D SAMANTHA 09.34
107 GONZALEZ Graciela SEN D TEAM4FUN 09.35
28 JACOBS Jimmy SEN H NOTTEBOM 09.36
104 VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN 09.37
3 VANDEPUTTE Brecht SEN H   09.38
181 VANDEPUTTE Philippe VET H ACCENTIS 09.39
16 SUYKERBUYK Renzo SEN H IN-TEAM 09.40
75 DEROOSE Thomas SEN H VANDAL 09.41
229 TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS 09.42
222 VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM 09.43
86 FRANS Raf SEN H TRINITY 09.44
73 ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN 09.45
203 BEECKMANS Daniël VET H ACCENTIS 09.46
64 VAN RIEL Arne SEN H RABC 09.47
118 LUYTENS Hilde MAS D ACCENTIS 09.48
224 CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS 09.49
147 HEIREMANS Janne JUN D NOTTEBOM 09.50
106 WILLE Alexandra SEN D TEAM4FUN 09.51
46 DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN 09.52
45 CLAES Levi SEN H TEAM4FUN 09.53
103 WILLE Isabel SEN D TEAM4FUN 09.54
189 WELLENS Dimmen VET H CHIRO 09.55
29 BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS 09.56
221 MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM 09.57
21 WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS 09.58
15 ROELEN Seppe SEN H TEAM4FUN 09.59
141 SAIDI Yasmina JUN D GIB 10.00
101 VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   10.01
20 VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN 10.02
23 ADRIAENSSENS Joris SEN H VANDAL 10.03
26 VANLERBERGHE Jurgen SEN H   10.04
22 SOETEWEY Bart SEN H VANDAL 10.05
43 SELS Kristof SEN H IN-TEAM 10.06
126 SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO 10.07
127 VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON 10.08
47 VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS 10.09
128 HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM 10.10
36 CLAESSENS Toon SEN H VANDAL 10.11
145 VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON 10.12
197 VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON 10.13
80 VAN DEN EYNDE Michiel SEN H CHIRO 10.14
8 TORFS Jasper SEN H ACCENTIS 10.15
134 VAN DEN WEYGAERT Kevin JUN H EDU 10.17
135 EIJSACKERS Finn JUN H EDU 10.18
125 VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO 10.20
163 VERMEIREN Niels JUN H U15 CHIRO 10.21
2 GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN 10.22
230 VAN DER JONCKHEIJD Dirk MAS H AOT 10.23
150 JANSSEN Kaat JUN D DE TON 10.24
209 VAN ROSSUM Bart VET H DE TON 10.25
228 VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS 10.26
144 NOORDMAN Kaat JUN D DE TON 10.27
31 DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM 10.28
17 VERMEIREN Dries SEN H CHIRO 10.29
13 SMITS Jorn SEN H TEAM ALI 10.30
10 VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS 10.31
25 COOLS Tim SEN H ACCENTIS 10.32
196 NOORDMAN Dirk VET H DE TON 10.33
117 VAN HOOYDONCK Els VET D ACCENTIS 10.34
108 VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS 10.35
206 VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON 10.36
112 SNIJDERS Romi SEN D NOTTEBOM 10.37
131 SMETS Jarno JUN H WAC TEAM 10.38
24 DELATIN Dimitri SEN H CHIRO 10.39
182 VOCHTEN Peter VET H DE TON 10.40
191 VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO 10.41
113 SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM 10.42
188 HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM 10.43
76 SCHELLENS Jasper SEN H DE TON 10.44
223 VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT 10.45
85 VAN OSTAEYEN Bram SEN H NOTTEBOM 10.46
84 LICHTERT Stijn SEN H ACCENTIS 10.47
208 PEETERS Christophe VET H TEAM4FUN 10.48
149 DARCON Michelle JUN D DE TON 10.49
205 VAN DIJCK Koen VET H FAT 10.50
204 ARDIES Jan VET H TEAM4FUN 10.51
70 POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM 10.52
69 THIJS Nick SEN H NOTTEBOM 10.53
57 DANKERS Tom SEN H ACCENTIS 10.54
201 VLAMNICKX Bart VET H KTT 10.55
56 VAN DE WIELE Tom SEN H NOTTEBOM 10.56
129 VAN MOL Raphaël JUN H DE TON 10.57
195 DE RIDDER Bart VET H RABCHIRO 10.58
51 FRANS Jonas SEN H TEAM ALI 10.59
184 VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO 11.01
19 'T HART Pieter SEN H IN-TEAM 11.02
123 DE CLERCK Timo JUN H DE TON 11.03
142 VERMEIREN Elien JUN D CHIRO 11.04
105 SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM 11.05
143 VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM 11.06
33 HELSEN Jonas SEN H   11.07
124 ROOKER Ward JUN H BRTC 11.08
39 DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS 11.09
66 VAN DEN BORNE Tom SEN H NOTTEBOM 11.10
6 VERMAST Sam SEN H   11.11
27 LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM 11.12
32 HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM 11.13
194 VAN LOOY Erik VET H DE TON 11.14
59 VERMAST Nils SEN H   11.15
207 VANHEX Kim VET H DE TON 11.16
82 SIMONS Michael SEN H DE TON 11.17
102 POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN 11.18
200 VAN MOL Koen VET H DE TON 11.19
78 CORDY Sam SEN H NOTTEBOM 11.20
192 SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM 11.21
132 HERMANS Louis JUN H WAC TEAM 11.22
89 PEETERS Christophe SEN H NOTTEBOM 11.23
67 DE BEULE Jurgen SEN H ACCENTIS 11.24
48 BEUNEN Dieter SEN H IN-TEAM 11.25
116 SCHELLENS Erika VET D DE TON 11.26
146 VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON 11.27
11 MALONE Shaun SEN H   11.28
30 SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM 11.29
9 FRANS Dave SEN H TEAM ALI 11.30
14 MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS 11.31
122 VERMEIREN Maarten JUN H CHIRO 11.32
187 AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM 11.33
38 GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN 11.34
41 SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM 11.35
44 VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON 11.36
60 VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN 11.37
79 MORBEE Maurik SEN H ADHD 11.38
87 NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN 11.39
50 VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS 11.40
185 VAN LOON Paul VET H AOT 11.41
5 MOUWS Steven SEN H IN-TEAM 11.42
42 SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM 11.43
53 DIERCKX Toon SEN H TEAM ALI 11.44
111 PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS 11.45
198 SPRANGERS Jurgen VET H RABCHIRO 11.46
190 VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN 11.47
210 WAGEMAKERS Sven VET H POSTHUIS 11.48
211 GRIELENS Stefan VET H DE TON 11.49
65 VANDENBERGH Thibo SEN H   11.50
94 SNOECK Pieter SEN H TEAM ALI 11.51
165 ATERS Jeff JUN H U15 BRTC 11.52
167 VAN DE MIEROP Matti JUN H U15 BRTC 11.53
7 VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM 11.54
183 WOUTERS Roel VET H CHIRO 11.55
186 VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO 11.56
202 LE BLON Michel VET H RABCHIRO 11.57
71 TRUYTS Timothy SEN H TEAM ALI 11.58
83 MERTENS Zeb SEN H NOTTEBOM 11.59
136 WAGEMAKERS Joppe JUN H WAC TEAM 12.00
63 VERBRAEKEN Tim SEN H TEAM ALI 12.01
121 VAN LOON Tibo JUN H AOT 12.02
88 WEIREMANS Lorenz SEN H TEAM ALI 12.03
1 VAN AELST  Stefan SEN H TEAM ALI 12.04
37 VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM 12.05
52 DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM 12.06
55 HENDRIKX Joren SEN H TEAM ALI 12.07
49 DECLERCQ Pieterjan SEN H TEAM ALI 12.08
114 LEYSSENS Anke SEN D SAMANTHA 12.09
77 MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM 12.10
12 DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM 12.11
58 LEYSSENS Sam SEN H TEAM ALI 12.12
18 VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM 12.13
81 LOYENS Tim SEN H TEAM4FUN AFW
109 RENEMA Louise SEN D   AFW


ALFABETISCH
:

nr naam voornaam reeks club starttijd
23 ADRIAENSSENS Joris SEN H VANDAL 10.03
119 ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS 09.27
204 ARDIES Jan VET H TEAM4FUN 10.51
73 ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN 09.45
165 ATERS Jeff JUN H U15 BRTC 11.52
187 AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM 11.33
203 BEECKMANS Daniël VET H ACCENTIS 09.46
48 BEUNEN Dieter SEN H IN-TEAM 11.25
29 BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS 09.56
96 BRAEM Koen SEN H DE TON 09.12
45 CLAES Levi SEN H TEAM4FUN 09.53
36 CLAESSENS Toon SEN H VANDAL 10.11
72 CLEEREN Koen SEN H ACCENTIS 09.07
25 COOLS Tim SEN H ACCENTIS 10.32
78 CORDY Sam SEN H NOTTEBOM 11.20
224 CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS 09.49
164 DANEELS Floris JUN H U15 GIB 09.06
57 DANKERS Tom SEN H ACCENTIS 10.54
149 DARCON Michelle JUN D DE TON 10.49
67 DE BEULE Jurgen SEN H ACCENTIS 11.24
123 DE CLERCK Timo JUN H DE TON 11.03
31 DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM 10.28
39 DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS 11.09
61 DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS 09.05
195 DE RIDDER Bart VET H RABCHIRO 10.58
12 DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM 12.11
35 DE WEVER Domien SEN H TEAM4FUN 09.18
46 DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN 09.52
171 DE WIT Yuri JUN H U15 YUCO 09.10
49 DECLERCQ Pieterjan SEN H TEAM ALI 12.08
24 DELATIN Dimitri SEN H CHIRO 10.39
91 DELVAUX Christophe SEN H DE TON 09.20
75 DEROOSE Thomas SEN H VANDAL 09.41
53 DIERCKX Toon SEN H TEAM ALI 11.44
52 DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM 12.06
54 DOCQUIER Ruben SEN H TEAM ALI 09.33
193 DOMS Pedro VET H   09.31
135 EIJSACKERS Finn JUN H EDU 10.18
9 FRANS Dave SEN H TEAM ALI 11.30
51 FRANS Jonas SEN H TEAM ALI 10.59
86 FRANS Raf SEN H TRINITY 09.44
2 GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN 10.22
107 GONZALEZ Graciela SEN D TEAM4FUN 09.35
38 GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN 11.34
211 GRIELENS Stefan VET H DE TON 11.49
147 HEIREMANS Janne JUN D NOTTEBOM 09.50
128 HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM 10.10
33 HELSEN Jonas SEN H   11.07
55 HENDRIKX Joren SEN H TEAM ALI 12.07
132 HERMANS Louis JUN H WAC TEAM 11.22
40 HEURING Nick SEN H NOTTEBOM 09.17
166 HOFKENS Kobe JUN H U15   09.23
170 HOFMANS Kobe JUN H U15 YUCO 09.09
188 HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM 10.43
32 HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM 11.13
28 JACOBS Jimmy SEN H NOTTEBOM 09.36
150 JANSSEN Kaat JUN D DE TON 10.24
62 JANSSENS Didier SEN H NOTTEBOM 09.16
27 LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM 11.12
202 LE BLON Michel VET H RABCHIRO 11.57
114 LEYSSENS Anke SEN D SAMANTHA 12.09
58 LEYSSENS Sam SEN H TEAM ALI 12.12
84 LICHTERT Stijn SEN H ACCENTIS 10.47
81 LOYENS Tim SEN H TEAM4FUN AFW
168 LUCAS Robbe JUN H U15 DE TON 09.19
118 LUYTENS Hilde MAS D ACCENTIS 09.48
95 MAES Tom SEN H TEAM ALI 09.28
11 MALONE Shaun SEN H   11.28
90 MARYNISSEN Ruben SEN H NOTTEBOM 09.32
226 MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT 09.30
14 MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS 11.31
221 MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM 09.57
83 MERTENS Zeb SEN H NOTTEBOM 11.59
77 MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM 12.10
79 MORBEE Maurik SEN H ADHD 11.38
5 MOUWS Steven SEN H IN-TEAM 11.42
87 NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN 11.39
196 NOORDMAN Dirk VET H DE TON 10.33
144 NOORDMAN Kaat JUN D DE TON 10.27
111 PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS 11.45
208 PEETERS Christophe VET H TEAM4FUN 10.48
89 PEETERS Christophe SEN H NOTTEBOM 11.23
70 POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM 10.52
102 POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN 11.18
109 RENEMA Louise SEN D   AFW
15 ROELEN Seppe SEN H TEAM4FUN 09.59
124 ROOKER Ward JUN H BRTC 11.08
141 SAIDI Yasmina JUN D GIB 10.00
116 SCHELLENS Erika VET D DE TON 11.26
76 SCHELLENS Jasper SEN H DE TON 10.44
225 SCHRANS André MAS H NOTTEBOM 09.25
41 SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM 11.35
42 SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM 11.43
30 SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM 11.29
43 SELS Kristof SEN H IN-TEAM 10.06
82 SIMONS Michael SEN H DE TON 11.17
131 SMETS Jarno JUN H WAC TEAM 10.38
13 SMITS Jorn SEN H TEAM ALI 10.30
192 SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM 11.21
113 SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM 10.42
105 SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM 11.05
112 SNIJDERS Romi SEN D NOTTEBOM 10.37
94 SNOECK Pieter SEN H TEAM ALI 11.51
22 SOETEWEY Bart SEN H VANDAL 10.05
198 SPRANGERS Jurgen VET H RABCHIRO 11.46
133 STEENACKERS Lowie JUN H ATRIAC 09.13
34 STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN 09.24
169 STRYBOS Thibo JUN H U15   09.22
16 SUYKERBUYK Renzo SEN H IN-TEAM 09.40
126 SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO 10.07
19 'T HART Pieter SEN H IN-TEAM 11.02
229 TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS 09.42
69 THIJS Nick SEN H NOTTEBOM 10.53
93 THYS Niels SEN H IN-TEAM 09.14
8 TORFS Jasper SEN H ACCENTIS 10.15
71 TRUYTS Timothy SEN H TEAM ALI 11.58
172 TUINSTRA Gerben JUN H U15 SBT 09.21
148 TUINSTRA Marlies JUN D EDU 09.04
212 TUINSTRA Ronny VET H AOT 09.11
1 VAN AELST  Stefan SEN H TEAM ALI 12.04
143 VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM 11.06
167 VAN DE MIEROP Matti JUN H U15 BRTC 11.53
162 VAN DE PAS Jobbe JUN H U15 NOTTEBOM 09.03
161 VAN DE PAS Tobe JUN H U15 NOTTEBOM 09.02
60 VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN 11.37
115 VAN DE VIJVER Charis SEN D SAMANTHA 09.34
227 VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS 09.26
56 VAN DE WIELE Tom SEN H NOTTEBOM 10.56
66 VAN DEN BORNE Tom SEN H NOTTEBOM 11.10
197 VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON 10.13
146 VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON 11.27
145 VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON 10.12
44 VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON 11.36
127 VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON 10.08
206 VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON 10.36
80 VAN DEN EYNDE Michiel SEN H CHIRO 10.14
134 VAN DEN WEYGAERT Kevin JUN H EDU 10.17
223 VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT 10.45
230 VAN DER JONCKHEIJD Dirk MAS H AOT 10.23
205 VAN DIJCK Koen VET H FAT 10.50
151 VAN GYSEL Julie JUN D BRTC 09.08
117 VAN HOOYDONCK Els VET D ACCENTIS 10.34
185 VAN LOON Paul VET H AOT 11.41
121 VAN LOON Tibo JUN H AOT 12.02
194 VAN LOOY Erik VET H DE TON 11.14
10 VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS 10.31
200 VAN MOL Koen VET H DE TON 11.19
129 VAN MOL Raphaël JUN H DE TON 10.57
85 VAN OSTAEYEN Bram SEN H NOTTEBOM 10.46
64 VAN RIEL Arne SEN H RABC 09.47
222 VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM 09.43
209 VAN ROSSUM Bart VET H DE TON 10.25
101 VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   10.01
50 VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS 11.40
47 VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS 10.09
65 VANDENBERGH Thibo SEN H   11.50
3 VANDEPUTTE Brecht SEN H   09.38
181 VANDEPUTTE Philippe VET H ACCENTIS 09.39
18 VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM 12.13
190 VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN 11.47
207 VANHEX Kim VET H DE TON 11.16
26 VANLERBERGHE Jurgen SEN H   10.04
228 VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS 10.26
108 VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS 10.35
104 VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN 09.37
199 VERBIST Jürgen VET H   09.15
7 VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM 11.54
63 VERBRAEKEN Tim SEN H TEAM ALI 12.01
20 VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN 10.02
59 VERMAST Nils SEN H   11.15
6 VERMAST Sam SEN H   11.11
184 VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO 11.01
191 VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO 10.41
17 VERMEIREN Dries SEN H CHIRO 10.29
142 VERMEIREN Elien JUN D CHIRO 11.04
125 VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO 10.20
122 VERMEIREN Maarten JUN H CHIRO 11.32
163 VERMEIREN Niels JUN H U15 CHIRO 10.21
186 VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO 11.56
37 VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM 12.05
201 VLAMNICKX Bart VET H KTT 10.55
74 VLEMINX Toon SEN H TEAM4FUN 09.29
182 VOCHTEN Peter VET H DE TON 10.40
21 WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS 09.58
136 WAGEMAKERS Joppe JUN H WAC TEAM 12.00
210 WAGEMAKERS Sven VET H POSTHUIS 11.48
88 WEIREMANS Lorenz SEN H TEAM ALI 12.03
189 WELLENS Dimmen VET H CHIRO 09.55
106 WILLE Alexandra SEN D TEAM4FUN 09.51
103 WILLE Isabel SEN D TEAM4FUN 09.54
183 WOUTERS Roel VET H CHIRO 11.55