c

1 km Tijdrit


24 oktober 2021, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Kogelstoten


24 oktober 2021, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

200 meter


31 oktober 2021, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

800/1500 meter


31 oktober 2021, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

50 m zwemmen


7 november 2021, 9 uur


Zwembad Sportoase Elshout, Brasschaat

6,5 km Tijdrit


14 november 2021, 9 uur


Militair Vliegveld, Maria-ter-Heide

Veldloop


21 november 2021, 10 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Veldrit


28 november 2021, 9.15 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Deelnemers 2021


Toestand op 20 september 2021 om 17.00 uur. 191 Inschrijvingen. Kleine wijzigingen zijn nog mogelijk wat betreft de starttijden..

Er zijn momenteel 97 deelnemers ingeschreven bij de Seniors heren, vanaf 100 deelnemers zullen wij een voorlopige inschrijvingsstop invoeren. Alle seniors heren die dan nog inschrijven zullen op een wachtlijst geplaatst worden. Dit om de deelnemers van de andere reeksen zeker nog de kans te geven om in te schrijven.

ALFABETISCH:

naam voornaam reeks club betaald starttijd
ADRIAENSSENS Joris SEN H VANDAL X 10.03
ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS  
ARDIES Jan VET H TEAM4FUN X 10.51
ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN X 09.45
ATERS Jeff JUN H BRTC X  
AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM X 11.33
BEECKMANS Daniël VET H   X 09.46
BEUNEN Dieter SEN H IN-TEAM X 11.25
BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS X 09.56
CLAES Levi SEN H TEAM4FUN X 09.53
CLAESSENS Toon SEN H VANDAL X 10.11
CLEEREN Koen SEN H   X 09.05
COOLS Tim SEN H ACCENTIS X 10.32
CORDY Sam SEN H NOTTEBOM X 11.20
CORNELISSENS Yenzo SEN H   X 12.11
CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS X 09.49
DANEELS Floris JUN H GIB X 09.04
DANKERS Tom SEN H ACCENTIS X 10.54
DARCON Michelle JUN D DE TON X 10.49
DE BEULE Jurgen SEN H ACCENTIS X 11.24
DE CLERCK Timo JUN H DE TON X 11.03
DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM X 10.28
DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS X 11.09
DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS X 09.03
DE RIDDER Bart VET H RABCHIRO X 10.58
DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM X 12.28
DE WEVER Domien SEN H TEAM4FUN X  
DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN X 09.52
DECLERCQ Pieterjan SEN H TEAM ALI X 12.19
DELATIN Dimitri SEN H CHIRO X 10.39
DELVAUX Christophe SEN H DE TON X 09.20
DEROOSE Thomas SEN H VANDAL X 09.41
DIERCKX Toon SEN H TEAM ALI X 11.45
DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM X 12.17
DOCQUIER Ruben SEN H TEAM ALI X 09.33
DOMS Pedro VET H   X 09.31
EIJSACKERS Finn JUN H EDU X 10.18
FRANS Dave SEN H TEAM ALI X 11.30
FRANS Jonas SEN H TEAM ALI X 10.59
FRANS Raf SEN H TRINITY X 09.44
GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN X 10.22
GONZALEZ Graciela SEN D TEAM4FUN X 09.35
GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN X 11.34
GRIELENS Stefan VET H DE TON X 11.50
HEIREMANS Janne JUN D NOTTEBOM X 09.50
HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM X 10.10
HELSEN Jonas SEN H   X 11.07
HENDRIKX Joren SEN H TEAM ALI X 12.18
HERMANS Louis JUN H WAC TEAM X 11.22
HEURING Nick SEN H NOTTEBOM X  
HOFKENS Kobe JUN H   X AFW
HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM X 10.43
HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM X 11.13
JACOBS Jimmy SEN H NOTTEBOM X 09.36
JANSSEN Kaat JUN D DE TON X 10.24
JANSSENS Didier SEN H NOTTEBOM X  
JANSSENS Jeroen SEN H TEAM4FUN    
LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM X 11.12
LE BLON Michel VET H RABCHIRO X 12.02
LEYSSENS Anke SEN D SAMANTHA X 12.26
LEYSSENS Sam SEN H TEAM ALI X 12.29
LICHTERT Stijn SEN H ACCENTIS X 10.47
LOYENS Tim SEN H TEAM4FUN X AFW
LUYTENS Hilde MAS D ACCENTIS X 09.48
MAES Lukas SEN H ACCENTIS X 11.00
MAES Tom SEN H TEAM ALI X 11.51
MALONE Shaun SEN H   X 11.28
MARYNISSEN Ruben SEN H NOTTEBOM X 09.32
MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT X 09.30
MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS X 11.31
MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM X 09.57
MERTENS Zeb SEN H   X 12.04
MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM X 12.27
MORBEE Maurik SEN H ADHD X 11.39
MOUWS Steven SEN H IN-TEAM X 11.43
NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN X 11.40
NOORDMAN Dirk VET H DE TON X 10.33
NOORDMAN Kaat JUN D DE TON X 10.27
PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS X 11.46
PEETERS Christophe VET H TEAM4FUN X 10.48
PEETERS Christophe SEN H   X 11.23
POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM X 10.52
POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN X 11.18
RENEMA Louise SEN D   X AFW
ROELEN Seppe SEN H TEAM4FUN X 09.59
ROOKER Ward JUN H BRTC X 11.08
SAIDI Yasmina JUN D GIB X 10.00
SCHELLENS Erika VET D DE TON X 11.26
SCHELLENS Jasper SEN H DE TON X 10.44
SCHRANS André MAS H NOTTEBOM X 09.25
SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM X 11.35
SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM X 11.44
SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM X 11.29
SELS Kristof SEN H IN-TEAM X 10.06
SEVENHANS Geert SEN H CHIRO X 10.16
SIMONS Michael SEN H DE TON X 11.17
SMETS Jarno JUN H WAC TEAM X 10.38
SMITS Jorn SEN H TEAM ALI X 10.30
SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM X 11.21
SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM X 10.42
SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM X 11.05
SNIJDERS Romi SEN D NOTTEBOM X 10.37
SNOECK Pieter SEN H TEAM ALI    
SOETEWEY Bart SEN H VANDAL X 10.05
SPRANGERS Jurgen VET H RABCHIRO X 11.47
STEENACKERS Lowie JUN H ATRIAC  
STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN X  
SUYKERBUYK Renzo SEN H IN-TEAM X 09.40
SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO X 10.07
'T HART Pieter SEN H IN-TEAM X 11.02
TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS X 09.42
THIJS Nick SEN H NOTTEBOM X 10.53
THYS Niels SEN H IN-TEAM X  
TORFS Jasper SEN H ACCENTIS X 10.15
TRUYTS Timothy SEN H TEAM ALI X 12.03
TUINSTRA Marlies JUN D EDU X 09.02
VAN AELST  Stefan SEN H TEAM ALI X 12.15
VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM X 11.06
VAN DE MIEROP Matti JUN H BRTC X 11.58
VAN DE PAS Jobbe JUN H NOTTEBOM X 09.01
VAN DE PAS Tobe JUN H NOTTEBOM X 09.00
VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN X 11.37
VAN DE VIJVER Charis SEN D SAMANTHA X 09.34
VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS  
VAN DE WIELE Tom SEN H NOTTEBOM X 10.56
VAN DEN BORNE Tom SEN H NOTTEBOM X 11.10
VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON X 10.13
VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON X 11.27
VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON X 10.12
VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON X 11.36
VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON X 10.08
VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON X 10.36
VAN DEN EYNDE Michiel SEN H CHIRO X 10.14
VAN DEN WEYGAERT Kevin JUN H EDU X 10.17
VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT X 10.45
VAN DER JONCKHEIJD Dirk MAS H AOT X 10.23
VAN DIJCK Koen VET H FAT X 10.50
VAN GYSEL Julie JUN D BRTC X 09.06
VAN HOOF Sette JUN H NOTTEBOM X 11.38
VAN HOOYDONCK Els VET D ACCENTIS X 10.34
VAN LOON Paul VET H AOT X 11.42
VAN LOON Tibo JUN H AOT X 12.12
VAN LOOY Erik VET H DE TON X 11.14
VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS X 10.31
VAN MOL Koen VET H DE TON X 11.19
VAN MOL Raphaël JUN H DE TON X 10.57
VAN OSTAEYEN Bram SEN H NOTTEBOM X 10.46
VAN RIEL Arne SEN H RABC X 09.47
VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM X 09.43
VAN ROSSUM Bart VET H DE TON X 10.25
VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   X 10.01
VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS X 11.41
VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS X 10.09
VANDENBERGH Thibo SEN H    
VANDEPUTTE Brecht SEN H   X 09.38
VANDEPUTTE Philippe VET H ACCENTIS X 09.39
VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM X 12.30
VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN X 11.48
VANERMEN Tim SEN H IN-TEAM    
VANHEX Kim VET H DE TON X 11.16
VANLERBERGHE Jurgen SEN H   X 10.04
VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS X 10.26
VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS X 10.35
VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN X 09.37
VERBIST Jürgen VET H   X 09.15
VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM X 11.59
VERBRAEKEN Tim SEN H TEAM ALI X 12.10
VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN X 10.02
VERMAST Nils SEN H   X 11.15
VERMAST Sam SEN H   X 11.11
VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO X 11.01
VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO X 10.41
VERMEIREN Dries SEN H CHIRO X 10.29
VERMEIREN Elien JUN D CHIRO X 11.04
VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO X 10.20
VERMEIREN Maarten JUN H CHIRO X 11.32
VERMEIREN Niels JUN H CHIRO X 10.21
VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO X 12.01
VERMEIREN Wendy SEN D NOTTEBOM X 10.19
VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM X 12.16
VLAMNICKX Bart VET H KTT X 10.55
VLEMINX Toon SEN H TEAM4FUN X 09.29
VOCHTEN Peter VET H DE TON X 10.40
WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS X 09.58
WAGEMAKERS Joppe JUN H WAC TEAM X 12.05
WAGEMAKERS Sven VET H POSTHUIS X 11.49
WEIREMANS Lorenz SEN H TEAM ALI X 12.14
WELLENS Dimmen VET H CHIRO X 09.55
WILLE Alexandra SEN D TEAM4FUN X 09.51
WILLE Isabel SEN D TEAM4FUN X 09.54
WOUTERS Roel VET H CHIRO X 12.00


VOLGENS STARTTIJD 1 km TIJDRIT

naam voornaam reeks club betaald starttijd
ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS    
ATERS Jeff JUN H BRTC X  
DE WEVER Domien SEN H TEAM4FUN X  
HEURING Nick SEN H NOTTEBOM X  
JANSSENS Didier SEN H NOTTEBOM X  
JANSSENS Jeroen SEN H TEAM4FUN  
SNOECK Pieter SEN H TEAM ALI    
STEENACKERS Lowie JUN H ATRIAC  
STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN X  
THYS Niels SEN H IN-TEAM X  
VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS    
VANDENBERGH Thibo SEN H    
VANERMEN Tim SEN H IN-TEAM    
VAN DE PAS Tobe JUN H NOTTEBOM X 09.00
VAN DE PAS Jobbe JUN H NOTTEBOM X 09.01
TUINSTRA Marlies JUN D EDU X 09.02
DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS X 09.03
DANEELS Floris JUN H GIB X 09.04
CLEEREN Koen SEN H   X 09.05
VAN GYSEL Julie JUN D BRTC X 09.06
VERBIST Jürgen VET H   X 09.15
DELVAUX Christophe SEN H DE TON X 09.20
SCHRANS André MAS H NOTTEBOM X 09.25
VLEMINX Toon SEN H TEAM4FUN X 09.29
MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT X 09.30
DOMS Pedro VET H   X 09.31
MARYNISSEN Ruben SEN H NOTTEBOM X 09.32
DOCQUIER Ruben SEN H TEAM ALI X 09.33
VAN DE VIJVER Charis SEN D SAMANTHA X 09.34
GONZALEZ Graciela SEN D TEAM4FUN X 09.35
JACOBS Jimmy SEN H NOTTEBOM X 09.36
VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN X 09.37
VANDEPUTTE Brecht SEN H   X 09.38
VANDEPUTTE Philippe VET H ACCENTIS X 09.39
SUYKERBUYK Renzo SEN H IN-TEAM X 09.40
DEROOSE Thomas SEN H VANDAL X 09.41
TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS X 09.42
VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM X 09.43
FRANS Raf SEN H TRINITY X 09.44
ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN X 09.45
BEECKMANS Daniël VET H   X 09.46
VAN RIEL Arne SEN H RABC X 09.47
LUYTENS Hilde MAS D ACCENTIS X 09.48
CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS X 09.49
HEIREMANS Janne JUN D NOTTEBOM X 09.50
WILLE Alexandra SEN D TEAM4FUN X 09.51
DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN X 09.52
CLAES Levi SEN H TEAM4FUN X 09.53
WILLE Isabel SEN D TEAM4FUN X 09.54
WELLENS Dimmen VET H CHIRO X 09.55
BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS X 09.56
MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM X 09.57
WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS X 09.58
ROELEN Seppe SEN H TEAM4FUN X 09.59
SAIDI Yasmina JUN D GIB X 10.00
VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   X 10.01
VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN X 10.02
ADRIAENSSENS Joris SEN H VANDAL X 10.03
VANLERBERGHE Jurgen SEN H   X 10.04
SOETEWEY Bart SEN H VANDAL X 10.05
SELS Kristof SEN H IN-TEAM X 10.06
SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO X 10.07
VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON X 10.08
VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS X 10.09
HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM X 10.10
CLAESSENS Toon SEN H VANDAL X 10.11
VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON X 10.12
VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON X 10.13
VAN DEN EYNDE Michiel SEN H CHIRO X 10.14
TORFS Jasper SEN H ACCENTIS X 10.15
SEVENHANS Geert SEN H CHIRO X 10.16
VAN DEN WEYGAERT Kevin JUN H EDU X 10.17
EIJSACKERS Finn JUN H EDU X 10.18
VERMEIREN Wendy SEN D NOTTEBOM X 10.19
VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO X 10.20
VERMEIREN Niels JUN H CHIRO X 10.21
GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN X 10.22
VAN DER JONCKHEIJD Dirk MAS H AOT X 10.23
JANSSEN Kaat JUN D DE TON X 10.24
VAN ROSSUM Bart VET H DE TON X 10.25
VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS X 10.26
NOORDMAN Kaat JUN D DE TON X 10.27
DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM X 10.28
VERMEIREN Dries SEN H CHIRO X 10.29
SMITS Jorn SEN H TEAM ALI X 10.30
VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS X 10.31
COOLS Tim SEN H ACCENTIS X 10.32
NOORDMAN Dirk VET H DE TON X 10.33
VAN HOOYDONCK Els VET D ACCENTIS X 10.34
VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS X 10.35
VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON X 10.36
SNIJDERS Romi SEN D NOTTEBOM X 10.37
SMETS Jarno JUN H WAC TEAM X 10.38
DELATIN Dimitri SEN H CHIRO X 10.39
VOCHTEN Peter VET H DE TON X 10.40
VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO X 10.41
SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM X 10.42
HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM X 10.43
SCHELLENS Jasper SEN H DE TON X 10.44
VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT X 10.45
VAN OSTAEYEN Bram SEN H NOTTEBOM X 10.46
LICHTERT Stijn SEN H ACCENTIS X 10.47
PEETERS Christophe VET H TEAM4FUN X 10.48
DARCON Michelle JUN D DE TON X 10.49
VAN DIJCK Koen VET H FAT X 10.50
ARDIES Jan VET H TEAM4FUN X 10.51
POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM X 10.52
THIJS Nick SEN H NOTTEBOM X 10.53
DANKERS Tom SEN H ACCENTIS X 10.54
VLAMNICKX Bart VET H KTT X 10.55
VAN DE WIELE Tom SEN H NOTTEBOM X 10.56
VAN MOL Raphaël JUN H DE TON X 10.57
DE RIDDER Bart VET H RABCHIRO X 10.58
FRANS Jonas SEN H TEAM ALI X 10.59
MAES Lukas SEN H ACCENTIS X 11.00
VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO X 11.01
'T HART Pieter SEN H IN-TEAM X 11.02
DE CLERCK Timo JUN H DE TON X 11.03
VERMEIREN Elien JUN D CHIRO X 11.04
SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM X 11.05
VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM X 11.06
HELSEN Jonas SEN H   X 11.07
ROOKER Ward JUN H BRTC X 11.08
DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS X 11.09
VAN DEN BORNE Tom SEN H NOTTEBOM X 11.10
VERMAST Sam SEN H   X 11.11
LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM X 11.12
HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM X 11.13
VAN LOOY Erik VET H DE TON X 11.14
VERMAST Nils SEN H   X 11.15
VANHEX Kim VET H DE TON X 11.16
SIMONS Michael SEN H DE TON X 11.17
POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN X 11.18
VAN MOL Koen VET H DE TON X 11.19
CORDY Sam SEN H NOTTEBOM X 11.20
SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM X 11.21
HERMANS Louis JUN H WAC TEAM X 11.22
PEETERS Christophe SEN H   X 11.23
DE BEULE Jurgen SEN H ACCENTIS X 11.24
BEUNEN Dieter SEN H IN-TEAM X 11.25
SCHELLENS Erika VET D DE TON X 11.26
VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON X 11.27
MALONE Shaun SEN H   X 11.28
SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM X 11.29
FRANS Dave SEN H TEAM ALI X 11.30
MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS X 11.31
VERMEIREN Maarten JUN H CHIRO X 11.32
AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM X 11.33
GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN X 11.34
SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM X 11.35
VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON X 11.36
VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN X 11.37
VAN HOOF Sette JUN H NOTTEBOM X 11.38
MORBEE Maurik SEN H ADHD X 11.39
NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN X 11.40
VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS X 11.41
VAN LOON Paul VET H AOT X 11.42
MOUWS Steven SEN H IN-TEAM X 11.43
SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM X 11.44
DIERCKX Toon SEN H TEAM ALI X 11.45
PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS X 11.46
SPRANGERS Jurgen VET H RABCHIRO X 11.47
VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN X 11.48
WAGEMAKERS Sven VET H POSTHUIS X 11.49
GRIELENS Stefan VET H DE TON X 11.50
MAES Tom SEN H TEAM ALI X 11.51
VAN DE MIEROP Matti JUN H BRTC X 11.58
VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM X 11.59
WOUTERS Roel VET H CHIRO X 12.00
VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO X 12.01
LE BLON Michel VET H RABCHIRO X 12.02
TRUYTS Timothy SEN H TEAM ALI X 12.03
MERTENS Zeb SEN H   X 12.04
WAGEMAKERS Joppe JUN H WAC TEAM X 12.05
VERBRAEKEN Tim SEN H TEAM ALI X 12.10
CORNELISSENS Yenzo SEN H   X 12.11
VAN LOON Tibo JUN H AOT X 12.12
WEIREMANS Lorenz SEN H TEAM ALI X 12.14
VAN AELST  Stefan SEN H TEAM ALI X 12.15
VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM X 12.16
DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM X 12.17
HENDRIKX Joren SEN H TEAM ALI X 12.18
DECLERCQ Pieterjan SEN H TEAM ALI X 12.19
LEYSSENS Anke SEN D SAMANTHA X 12.26
MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM X 12.27
DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM X 12.28
LEYSSENS Sam SEN H TEAM ALI X 12.29
VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM X 12.30
HOFKENS Kobe JUN H   X AFW
LOYENS Tim SEN H TEAM4FUN X AFW
RENEMA Louise SEN D   X AFW


WACHTLIJST:

  naam voornaam reeks club