c

1 km Tijdrit


23 oktober 2022, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Kogelstoten


23 oktober 2022, 9 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

200 meter


30 oktober 2022, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

800/1500 meter


30 oktober 2022, 9 uur


Stadion, Park van Brasschaat

50 m zwemmen


6 november 2022, 9 uur


Zwembad Sportoase Elshout, Brasschaat

6,5 km Tijdrit


13 november 2022, 9 uur


Militair Vliegveld, Maria-ter-Heide

Veldloop


20 november 2022, 10 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Veldrit


27 november 2022, 9.15 uur


Kasteel, Park van Brasschaat

Deelnemers


Voorlopig deelnemerslijst (191 deelnemers), toestand 04-10-2022 om 20 uur.

ALFABETISCH
:

naam voornaam reeks club starttijd
AERTS Ruben JUN H U15 BRTC 10:38
ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS 09:55
APPELS Alexander VET H NOTTEBOM 09:36
ARDIES Rens JUN H U15 TEAM4FUN 09:39
ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN 10:44
ARDIES Jan VET H TEAM4FUN 09:24
ATERS Jeff JUN H BRTC 10:43
AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM 11:28
BASTIAENSSEN Lore SEN D   11:11
BEECKMANS Daniël MAS H ACCENTIS 09:02
BEECKMANS Maud SEN D ACCENTIS 11:56
BEVERS Kris VET H TRINITY 11:01
BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS 11:15
BOEYKENS Lien SEN D NOTTEBOM 10:25
BRAEM Koen VET H DE TON 12:22
BUYTAERT Kwinten SEN H TEAM4FUN 10:48
CLAESSENS Toon SEN H VANDAL 09:53
COOLS Tim SEN H ACCENTIS 10:02
CORDY Sam SEN H NOTTEBOM 12:30
CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS 09:43
DANKERS Tom SEN H ACCENTIS 09:54
DE CLERCK Timo SEN H DE TON 10:30
DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM 11:14
DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS 11:44
DE GROOT Nils SEN H ACCENTIS 09:42
DE JAEGER Dominique VET H EASYWOOD 09:52
DE KONINCK Naomi JUN D BRTC 10:29
DE LOCHT Marc MAS H ACCENTIS 11:21
DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS 11:25
DE MEYER Jeroen SEN H ACCENTIS 12:11
DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM 11:52
DE SCHUTTER Nathalie SEN D RAPTORS 10:59
DE SUTTER Illias SEN H RC 09:04
DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN 09:45
DE WILDE Stijn SEN H TEAM4FUN 09:46
DE WINTER Lars SEN H   12:18
DECLERCK Philippe VET H   12:26
DECLERCQ Pieterjan SEN H RAPTORS 12:17
DELATIN Dimitri VET H RABCHIRO 10:08
DELVAL Jari SEN H   10:07
DENIS Tom SEN H   10:11
DIERCKX Toon SEN H RAPTORS 12:23
DIERICKX Simon SEN H ACCENTIS 11:26
DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM 12:14
DRUYTS Demmy SEN D VANDAL 10:34
DRUYTS Jessy SEN D   10:36
DRUYTS Gerry SEN H VANDAL 10:37
FRANS Dave SEN H RAPTORS 11:32
FRANS Jonas SEN H RAPTORS 11:45
GODERIS Niels SEN H IN-TEAM 12:02
GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN 11:41
GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN 11:29
HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM 12:19
HOFKENS Kobe JUN H   09:08
HUYBRIGHS Seppe JUN H U15 NOTTEBOM 10:15
HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM 10:51
HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM 11:58
JANSSENS Patrick MAS H NOTTEBOM 12:20
JORIS Maarten VET H AOT-FAT 10:16
LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM 11:12
LE BLON Michel VET H DALTON 11:39
LEYSSENS Anke SEN D RAPTORS 11:55
LEYSSENS Sam SEN H RAPTORS 12:06
LUCAS Robbe JUN H DE TON 10:55
MAES Tom SEN H RAPTORS 11:59
MAES Lukas SEN H ACCENTIS 11:33
MALONE Shaun VET H DE TON 11:36
MARICHAL Seppe SEN H   10:28
MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT 09:15
MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS 11:38
MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM 10:18
MERTENS Zeb SEN H NOTTEBOM 12:15
MERTENS Jeff SEN H TEAM4FUN 09:38
MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM 12:29
MONSIEURS Lucca JUN H BRTC 11:49
MONSIEURS Lina SEN D   11:46
MORBEE Maurik SEN H AOT 11:54
MOUWS Steven SEN H IN-TEAM 11:42
NEEL Tim SEN H   12:04
NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN 10:52
NOORDMAN Kaat JUN D DE TON 10:22
NOORDMAN Dirk VET H DE TON 10:47
NUYTS Hans SEN H RAPTORS 10:14
PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS 10:50
POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM 10:01
POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN 11:40
PUTNIK Loïc JUN H DE TON 11:43
ROMBAUT Stef SEN H   09:29
SAIDI Yasmina JUN D GIB 10:00
SCHRANS André MAS H NOTTEBOM 09:03
SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM 09:01
SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM 11:04
SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM 11:37
SCHROOYEN Frederik VET H EASYWOOD 09:07
SELS Kristof SEN H IN-TEAM 09:57
SEVENHANS Geert VET H CHIRO 10:06
SIMONS Michael SEN H DE TON 12:21
SLEGERS Mathias SEN H TEAM4FUN 10:04
SMETS Jarno JUN H   09:37
SMITS Jorn SEN H RAPTORS 12:16
SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM 11:47
SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM 12:12
SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM 12:28
SOETEWEY Bart SEN H VANDAL 09:59
SPRANGERS Jurgen VET H CHIRO 11:20
SPRUIJT Bart SEN H IN-TEAM 11:10
STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN 11:31
STRYBOS Thibo JUN H U15   10:09
SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO 09:51
'T HART Pieter SEN H IN-TEAM 10:32
TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS 09:20
TUINSTRA Marlies JUN D   09:31
TUINSTRA Gerben JUN H   09:30
VAN ACKER Tony MAS H AOT 10:27
VAN AELST  Stefan SEN H RAPTORS 12:07
VAN BEEUMEN Meggie SEN D DUIFKES 11:30
VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM 11:48
VAN CANT Jasper SEN H RAPTORS 12:25
VAN DE MIEROP Matti JUN H BRTC 11:19
VAN DE PAS Tobe JUN H U15 GIB 10:03
VAN DE PAS Jobbe JUN H U15 GIB 10:33
VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN 11:03
VAN DE VIJVER Charis SEN D RAPTORS 10:58
VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS 10:05
VAN DE WATERING Pieter SEN H DE TON 11:57
VAN DEN BOER Gert SEN H   10:24
VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON 10:39
VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON 12:08
VAN DEN BOSCH Nicholas JUN H DE TON 12:01
VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON 10:40
VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON 11:18
VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON 11:35
VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON 10:17
VAN DEN EYNDE Michiel SEN H   09:06
VAN DEN WEYGAERT Wim MAS H   10:56
VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT 10:53
VAN DER LINDEN Peter VET H EASYWOOD 09:50
VAN DIJCK Koen VET H AOT-FAT 10:57
VAN DYCK Jef MAS H   10:12
VAN GYSEL Julie JUN D BRTC 10:41
VAN HOOF Sette SEN H NOTTEBOM 10:31
VAN HOOYDONCK Els MAS D ACCENTIS 11:17
VAN LOON Tibo SEN H AOT 12:05
VAN LOON Paul VET H AOT-FAT 11:50
VAN LOOVEREN Kurt VET H CHIRO 10:23
VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS 10:49
VAN LOOY Erik VET H DE TON 10:13
VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM 09:40
VAN RIEL Noor SEN D NOTTEBOM 09:41
VAN RIEL Toon SEN H CHIRO 09:56
VAN RIEL Ruben SEN H CHIRO 10:10
VAN RIEL Arne SEN H CHIRO 09:44
VAN ROSSUM Bart VET H DE TON 11:07
VAN VELZEN Xavier SEN H   09:10
VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   09:58
VAN WALLENDAEL Niki VET H   11:02
VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS 11:34
VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS 11:23
VANDAEL Kris VET H ACCENTIS 11:24
VANDENBERGH Thibo SEN H   12:24
VANDEPUTTE Philippe MAS H ACCENTIS 11:00
VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM 12:00
VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN 11:22
VANLERBERGHE Jurgen SEN H   09:00
VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS 10:21
VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS 10:42
VANTHILLO Britt SEN D ACCENTIS 10:19
VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN 09:48
VEKEMANS Fran JUN D BRTC 12:13
VERBIST Jürgen VET H NOTTEBOM 09:47
VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM 11:51
VERBRAEKEN Tim SEN H RAPTORS 12:09
VERCALSTEREN Rudi MAS H   11:08
VERCALSTEREN Ivo MAS H   11:09
VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN 10:26
VERHOEVEN Caroline VET D DE TON 11:53
VERMAST Sam SEN H   11:13
VERMEIREN Elien JUN D CHIRO 11:06
VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO 10:20
VERMEIREN Niels JUN H U15 CHIRO 10:35
VERMEIREN Maarten SEN H CHIRO 11:27
VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO 11:05
VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO 12:03
VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO 11:16
VERPOORT Erik VET H EASYWOOD 09:49
VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM 12:10
VISSERS Bob SEN H   10:54
VOCHTEN Peter VET H DE TON 09:25
WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS 09:05
WELLENS Bram JUN H U15 CHIRO 10:45
WELLENS Dimmen VET H CHIRO 10:46


VOLGENS STARTTIJD 1 KM TIJDRIT
(deze starttijd is nog niet definitief, kan nog lichtjes wijzigen):

- indien geen starttijd vermeld, hebben wij het inschrijvingsgeld nog niet ontvangen. Indien nog niet betaald, gelieve dit zo snel mogelijk te regelen.
- indien '?' vermeld, heeft de deelnemer geen gewenste starttijd opgegeven, gelieve deze zo snel mogelijk te bezorgen.

naam voornaam reeks club starttijd
VANLERBERGHE Jurgen SEN H   09:00
SCHRAUWEN Steven SEN H IN-TEAM 09:01
BEECKMANS Daniël MAS H ACCENTIS 09:02
SCHRANS André MAS H NOTTEBOM 09:03
DE SUTTER Illias SEN H RC 09:04
WACHTERS Jef SEN H ACCENTIS 09:05
VAN DEN EYNDE Michiel SEN H   09:06
SCHROOYEN Frederik VET H EASYWOOD 09:07
HOFKENS Kobe JUN H   09:08
VAN VELZEN Xavier SEN H   09:10
MATTHEEUSEN Marcel MAS H AOT 09:15
TAMPERE Marc MAS H ACCENTIS 09:20
ARDIES Jan VET H TEAM4FUN 09:24
VOCHTEN Peter VET H DE TON 09:25
ROMBAUT Stef SEN H   09:29
TUINSTRA Gerben JUN H   09:30
TUINSTRA Marlies JUN D   09:31
APPELS Alexander VET H NOTTEBOM 09:36
SMETS Jarno JUN H   09:37
MERTENS Jeff SEN H TEAM4FUN 09:38
ARDIES Rens JUN H U15 TEAM4FUN 09:39
VAN RIEL Paul MAS H NOTTEBOM 09:40
VAN RIEL Noor SEN D NOTTEBOM 09:41
DE GROOT Nils SEN H ACCENTIS 09:42
CORTVRINDT Johan MAS H ACCENTIS 09:43
VAN RIEL Arne SEN H CHIRO 09:44
DE WILDE Jeroen SEN H TEAM4FUN 09:45
DE WILDE Stijn SEN H TEAM4FUN 09:46
VERBIST Jürgen VET H NOTTEBOM 09:47
VANTONGERLOO Lotte SEN D TEAM4FUN 09:48
VERPOORT Erik VET H EASYWOOD 09:49
VAN DER LINDEN Peter VET H EASYWOOD 09:50
SWYNGEDOUW Berten JUN H CHIRO 09:51
DE JAEGER Dominique VET H EASYWOOD 09:52
CLAESSENS Toon SEN H VANDAL 09:53
DANKERS Tom SEN H ACCENTIS 09:54
ANDRIES Gerda MAS D ACCENTIS 09:55
VAN RIEL Toon SEN H CHIRO 09:56
SELS Kristof SEN H IN-TEAM 09:57
VAN WALLENDAEL Sarah SEN D   09:58
SOETEWEY Bart SEN H VANDAL 09:59
SAIDI Yasmina JUN D GIB 10:00
POLDERS Jeroen SEN H NOTTEBOM 10:01
COOLS Tim SEN H ACCENTIS 10:02
VAN DE PAS Tobe JUN H U15 GIB 10:03
SLEGERS Mathias SEN H TEAM4FUN 10:04
VAN DE VREKEN Luc MAS H ACCENTIS 10:05
SEVENHANS Geert VET H CHIRO 10:06
DELVAL Jari SEN H   10:07
DELATIN Dimitri VET H RABCHIRO 10:08
STRYBOS Thibo JUN H U15   10:09
VAN RIEL Ruben SEN H CHIRO 10:10
DENIS Tom SEN H   10:11
VAN DYCK Jef MAS H   10:12
VAN LOOY Erik VET H DE TON 10:13
NUYTS Hans SEN H RAPTORS 10:14
HUYBRIGHS Seppe JUN H U15 NOTTEBOM 10:15
JORIS Maarten VET H AOT-FAT 10:16
VAN DEN EEDE Tim VET H DE TON 10:17
MEEUSSEN Peter MAS H NOTTEBOM 10:18
VANTHILLO Britt SEN D ACCENTIS 10:19
VERMEIREN Jasper JUN H CHIRO 10:20
VANTHILLO Alex MAS H ACCENTIS 10:21
NOORDMAN Kaat JUN D DE TON 10:22
VAN LOOVEREN Kurt VET H CHIRO 10:23
VAN DEN BOER Gert SEN H   10:24
BOEYKENS Lien SEN D NOTTEBOM 10:25
VERHEYEN Eli SEN H TEAM4FUN 10:26
VAN ACKER Tony MAS H AOT 10:27
MARICHAL Seppe SEN H   10:28
DE KONINCK Naomi JUN D BRTC 10:29
DE CLERCK Timo SEN H DE TON 10:30
VAN HOOF Sette SEN H NOTTEBOM 10:31
'T HART Pieter SEN H IN-TEAM 10:32
VAN DE PAS Jobbe JUN H U15 GIB 10:33
DRUYTS Demmy SEN D VANDAL 10:34
VERMEIREN Niels JUN H U15 CHIRO 10:35
DRUYTS Jessy SEN D   10:36
DRUYTS Gerry SEN H VANDAL 10:37
AERTS Ruben JUN H U15 BRTC 10:38
VAN DEN BOSCH Lore JUN D DE TON 10:39
VAN DEN BOSCH Jan VET H DE TON 10:40
VAN GYSEL Julie JUN D BRTC 10:41
VANTHILLO Cordulle SEN D ACCENTIS 10:42
ATERS Jeff JUN H BRTC 10:43
ARDIES Tom SEN H TEAM4FUN 10:44
WELLENS Bram JUN H U15 CHIRO 10:45
WELLENS Dimmen VET H CHIRO 10:46
NOORDMAN Dirk VET H DE TON 10:47
BUYTAERT Kwinten SEN H TEAM4FUN 10:48
VAN LOOY Jan SEN H ACCENTIS 10:49
PAUWELS Lauranne SEN D ACCENTIS 10:50
HUYBRIGHS Christophe VET H NOTTEBOM 10:51
NONNEMAN Jasper SEN H TEAM4FUN 10:52
VAN DEN WYNGAERT Leo MAS H AOT 10:53
VISSERS Bob SEN H   10:54
LUCAS Robbe JUN H DE TON 10:55
VAN DEN WEYGAERT Wim MAS H   10:56
VAN DIJCK Koen VET H AOT-FAT 10:57
VAN DE VIJVER Charis SEN D RAPTORS 10:58
DE SCHUTTER Nathalie SEN D RAPTORS 10:59
VANDEPUTTE Philippe MAS H ACCENTIS 11:00
BEVERS Kris VET H TRINITY 11:01
VAN WALLENDAEL Niki VET H   11:02
VAN DE POEL Steven SEN H TEAM4FUN 11:03
SCHRAUWEN Bert SEN H IN-TEAM 11:04
VERMEIREN Dirk VET H RABCHIRO 11:05
VERMEIREN Elien JUN D CHIRO 11:06
VAN ROSSUM Bart VET H DE TON 11:07
VERCALSTEREN Rudi MAS H   11:08
VERCALSTEREN Ivo MAS H   11:09
SPRUIJT Bart SEN H IN-TEAM 11:10
BASTIAENSSEN Lore SEN D   11:11
LAENEN Dieter SEN H NOTTEBOM 11:12
VERMAST Sam SEN H   11:13
DE DECKERE Koen SEN H NOTTEBOM 11:14
BILLIET Kevin SEN H ACCENTIS 11:15
VERMEIREN Ben VET H RABCHIRO 11:16
VAN HOOYDONCK Els MAS D ACCENTIS 11:17
VAN DEN EEDE Joppe JUN H DE TON 11:18
VAN DE MIEROP Matti JUN H BRTC 11:19
SPRANGERS Jurgen VET H CHIRO 11:20
DE LOCHT Marc MAS H ACCENTIS 11:21
VANDEWEYER Wouter VET H TEAM4FUN 11:22
VANDAEL Ward SEN H ACCENTIS 11:23
VANDAEL Kris VET H ACCENTIS 11:24
DE LOCHT Maarten SEN H ACCENTIS 11:25
DIERICKX Simon SEN H ACCENTIS 11:26
VERMEIREN Maarten SEN H CHIRO 11:27
AUGUSTYNS Steven VET H NOTTEBOM 11:28
GOTLIEB Bart SEN H TEAM4FUN 11:29
VAN BEEUMEN Meggie SEN D DUIFKES 11:30
STERCK Cisse SEN H TEAM4FUN 11:31
FRANS Dave SEN H RAPTORS 11:32
MAES Lukas SEN H ACCENTIS 11:33
VANDAEL Roel SEN H ACCENTIS 11:34
VAN DEN EEDE Borre SEN H DE TON 11:35
MALONE Shaun VET H DE TON 11:36
SCHRAUWEN Thomas SEN H IN-TEAM 11:37
MEESTERS Thomas SEN H ACCENTIS 11:38
LE BLON Michel VET H DALTON 11:39
POLLMANN Valerie SEN D TEAM4FUN 11:40
GOETSCHALCKX Michiel SEN H TEAM4FUN 11:41
MOUWS Steven SEN H IN-TEAM 11:42
PUTNIK Loïc JUN H DE TON 11:43
DE DYCKER Ward SEN H ACCENTIS 11:44
FRANS Jonas SEN H RAPTORS 11:45
MONSIEURS Lina SEN D   11:46
SNIJDERS Loeka SEN D NOTTEBOM 11:47
VAN CAMP Evi JUN D NOTTEBOM 11:48
MONSIEURS Lucca JUN H BRTC 11:49
VAN LOON Paul VET H AOT-FAT 11:50
VERBOVEN Robin SEN H NOTTEBOM 11:51
DE RIDDER Bert SEN H IN-TEAM 11:52
VERHOEVEN Caroline VET D DE TON 11:53
MORBEE Maurik SEN H AOT 11:54
LEYSSENS Anke SEN D RAPTORS 11:55
BEECKMANS Maud SEN D ACCENTIS 11:56
VAN DE WATERING Pieter SEN H DE TON 11:57
HUYGEN Wout SEN H NOTTEBOM 11:58
MAES Tom SEN H RAPTORS 11:59
VANDER MAST Kristian SEN H NOTTEBOM 12:00
VAN DEN BOSCH Nicholas JUN H DE TON 12:01
GODERIS Niels SEN H IN-TEAM 12:02
VERMEIREN Paul VET H RABCHIRO 12:03
NEEL Tim SEN H   12:04
VAN LOON Tibo SEN H AOT 12:05
LEYSSENS Sam SEN H RAPTORS 12:06
VAN AELST  Stefan SEN H RAPTORS 12:07
VAN DEN BOSCH Julie JUN D DE TON 12:08
VERBRAEKEN Tim SEN H RAPTORS 12:09
VERTESSEN Mathias SEN H NOTTEBOM 12:10
DE MEYER Jeroen SEN H ACCENTIS 12:11
SNIJDERS Kato SEN D NOTTEBOM 12:12
VEKEMANS Fran JUN D BRTC 12:13
DIRCKEN Lander SEN H NOTTEBOM 12:14
MERTENS Zeb SEN H NOTTEBOM 12:15
SMITS Jorn SEN H RAPTORS 12:16
DECLERCQ Pieterjan SEN H RAPTORS 12:17
DE WINTER Lars SEN H   12:18
HEIREMANS Robbe JUN H NOTTEBOM 12:19
JANSSENS Patrick MAS H NOTTEBOM 12:20
SIMONS Michael SEN H DE TON 12:21
BRAEM Koen VET H DE TON 12:22
DIERCKX Toon SEN H RAPTORS 12:23
VANDENBERGH Thibo SEN H   12:24
VAN CANT Jasper SEN H RAPTORS 12:25
DECLERCK Philippe VET H   12:26
SNIJDERS Erik VET H NOTTEBOM 12:28
MICHIELSEN Xander SEN H NOTTEBOM 12:29
CORDY Sam SEN H NOTTEBOM 12:30