21-10-2007   1 km TIJDRIT

SENIORS

naam voornaam club tijd     naam voornaam club tijd
1 B─UMER Dieter RABC 01:06,47   63 VOCHTEN Tom CHIRO 01:17,53
2 VERMEIREN Paul CHIRO 01:08,38   64 VAN OERS Tom CHIRO 01:17,93
3 BORGONJON Erwin RABC 01:08,45   65 ENGELEN Joris BAKKERJA 01:17,97
4 VANDER MAST Wouter CHEDY 01:08,81   66 DE MULDER Johan CHEDY 01:18,11
5 HUYSHAUWER Steven RABC 01:09,04   67 JORIS Geert FAT-TEAM 01:18,26
6 VERHEIJEN Luc CHIRO 01:09,70   68 NAULAERTS Joachim B2K 01:18,28
7 DIRCKEN Lander CHEDY 01:09,84   69 VAN HOOYDONCK Paul TOTAL 01:18,43
8 AERNOUTS Dirk RABC 01:09,94   70 TUFFIN Benjamin CHEDY 01:18,61
9 AUGUSTYNS Steven RABC 01:09,99   71 NICOLAI Pieter FAT-TEAM 01:18,70
10 BASTIAENSSEN Bart CIHA 01:10,53   72 WILLEMEN Bart POELEKE 01:18,95
11 DELAET  Tim RABC 01:10,70   73 VAN DYCK Dries GOSPEL 01:19,02
12 JOCHEM Peter RABC 01:10,84   74 DE PROOST Paul GOSPEL 01:19,36
13 DELHEM Rik POELEKE 01:11,14   75 SMITS Jurgen RODELOPE 01:19,47
14 VOCHTEN Peter CHIRO 01:11,37   76 VAN DEN EYNDE Thomas CHIRO 01:20,14
15 VAN MALDEGHEM Stijn CHEDY 01:11,44   77 VAN DER VEKEN Maarten B2K 01:20,44
16 MICHIELSEN Nick BODYSOL 01:11,55   78 DE LAET Kris CHEDY 01:20,48
17 DRIESSENS Kris CHEDY 01:11,66   79 GRUYAERT Bart   01:20,62
18 VAN DEN BROECK Alain CHEDY 01:12,25   80 JANSSENS Philip BAKKERJA 01:20,71
19 BORGHGRAEF Jeroen RABC 01:12,34   81 DE VET Patrick MEYSVLEU 01:20,98
20 GEVERS Koen CHEDY 01:12,49   82 SNIJDERS Erik CHEDY 01:21,07
21 VAN GOMPEL Chris CHEDY 01:12,58   83 VAN DE VLOED Jan CHEDY 01:21,22
22 VERMEIREN Dirk CHIRO 01:12,78   84 SMITS Marco RODELOPE 01:21,36
23 BECKERS Wouter   01:12,81   85 COOTJANS Pieter RODELOPE 01:21,37
24 VAN DIJCK Koen FAT-TEAM 01:12,82   86 MORTELMANS William CHEDY 01:21,41
25 VAN DYCK Wim   01:13,18   87 JORIS Maarten FAT-TEAM 01:21,58
26 MALONE Colin B2K 01:13,26   88 NOORDMAN Dirk GOSPEL 01:21,97
27 SCHRAUWEN Steven B2K 01:13,39   89 VERHELST Joris E-TOWN M 01:22,29
28 HUYBRIGHS Christophe CHEDY 01:13,59   90 VANTOURNHOUT Jerry DE TON 01:22,72
29 LIEKENS Johan BAKKERJA 01:13,69   91 LAENEN Dieter WAV 01:22,96
30 JANSSENS Mark CHEDY 01:13,82   92 LIMBOURG Koen B2K 01:22,99
31 FRANS Dave POELEKE 01:13,85   93 VAN DEN BOSCH Jan GOSPEL 01:23,05
32 VERTESSEN Werner RABC 01:13,86   94 VAN ROSSUM Bart DE TON 01:23,08
33 ROMBOUTS Koen POELEKE 01:13,98   95 VERGAUWEN Jonas E-TOWN M 01:23,64
34 MALONE Shaun B2K 01:14,03   96 VERSTRAETEN Steve GOSPEL 01:23,73
35 WILLEMSEN Peter FAT-TEAM 01:14,05   97 VANHERCK Peter GOSPEL 01:24,05
36 HENDRIKX Joren B2K 01:14,09   98 HEIREMANS Bart CHEDY 01:24,20
37 THYS Evert   01:14,15   99 ADRIAENSSENS Joris E-TOWN M 01:24,39
37 ROMBOUTS Tim POELEKE 01:14,15   100 VAN CUONG Nguyen   01:24,45
37 PALLEMANS  Martin B2K 01:14,15   101 VAN DEN EYNDE Michiel CHIRO 01:25,18
40 VAN LOOVEREN Kurt CHIRO 01:14,20   102 SCHELLENS  Jasper GOSPEL 01:25,85
41 VAN CAMP David CHEDY 01:14,37   103 VAN DEN BOSCH Dave CHIRO 01:26,22
42 VANLEENE Wim BAKKERJA 01:14,62   104 LAENEN Johan   01:26,70
43 DAEMS NoŰl   01:14,66   105 LAMBRECHTS Geert E-TOWN M 01:26,73
44 VERMEIREN Kris FAT-TEAM 01:14,73   106 BOYENS Jasper BAKKERJA 01:27,14
45 WELLENS Dimmen CHIRO 01:14,94   107 HOPPENBROUWERS  Sam GOSPEL 01:27,26
46 DE RIDDER Bart CHIRO 01:15,21   108 PEETERS Reinout GOSPEL 01:27,60
47 VOCHTEN Hans CHIRO 01:15,53   109 VAN BREDA Ruben CHIRO 01:27,61
48 HEIREMANS Thomas CHEDY 01:15,67   110 SCHRANS Steven CHIRO 01:28,57
49 AUGUSTEYNS Sanne BAKKERJA 01:15,71   111 VAN SCHEVENSTEEN Lenny BAKKERJA 01:28,67
50 MALONE Owen B2K 01:15,98   112 DE MEYER Pieter TTTTTTT 01:30,02
51 VAN LOOY Erik DE TON 01:16,04   113 GYS Ben CHIRO 01:30,63
52 WOUTERS Roel CHIRO 01:16,15   114 JANSSENS Sam E-TOWN M 01:31,10
53 VAN ECHELPOEL Pieter WAC 01:16,16   115 KEERSMAEKERS Tom BAKKERJA 01:32,97
54 SWOLFS Sanne B2K 01:16,25   116 WOUTERS Bert  CHIRO 01:34,73
55 FRANS Jonas POELEKE 01:16,57   117 DELLAFAILLE Bert GOSPEL 01:36,60
55 ANTHONISSEN Bart FAT-TEAM 01:16,27   118 DE VOS Jan GOSPEL 01:37,15
57 LOUAGE Tom POELEKE 01:16,64   119 BOECKX Erik CHIRO 02:59,44
58 SERNEELS Thomas BAKKERJA 01:16,83   120 VAN ROMPAEY Kevin GOSPEL AFW
59 SEVENHANS Geert CHIRO 01:16,95   120 WOUTERS Steven   AFW
60 DE NAYER Jan   01:16,96   120 STAELS Edwin B2K AFW
61 TUFFIN Davey BRTC 01:17,11   120 VERSTER Wim CHIRO AFW
62 DE PROOST Ian GOSPEL 01:17,47   120 VAN RANST Ruud B2K AFW

 TERUG NAAR BOVEN

DAMES

naam voornaam club tijd     naam voornaam club tijd
1 MERMANS Sandra CHEDY 01:18,91   10 MOONEN Sofie CHEDY 01:25,74
2 BA▄MER Gitte GOSPEL 01:21,29   11 LOOTS Wendy CHEDY 01:27,44
3 STEURS  Karen CHEDY 01:21,38   12 GOOVAERTS Caroline EDU 01:28,60
4 FOUBERT Joyce HOB WAC 01:22,45   13 SEBRECHTS Liesbeth CHEDY 01:30,21
5 VOCHTEN Kristel RABC 01:22,59   14 VANDAMME Ilse RABC 01:31,17
6 SMOUT Sofie RABC 01:22,83   15 HENDRIKX Elin CHEDY 01:32,03
7 DOM Annelies EDU 01:23,40   16 ZWINNEN Myriam POELEKE 01:35,10
8 BELMANS Else CHEDY 01:23,41   17 VAN LEUVEN Wendy CHEDY 01:35,66
9 AERNOUTS An CHEDY 01:23,87   18 LAMBERTS Emily EDU 01:50,42

 TERUG NAAR BOVEN

JUNIORS

naam voornaam club tijd     naam voornaam club tijd
1 GEUENS Gino GIB 01:11,01   14 VERMEIREN Joeri WAC-TEAM 01:19,29
2 DE RYCKER Roeland CIHA 01:11,88   15 DE BIE Dries JOSDEBIE 01:19,45
3 DELHEM Jef POELEKE 01:12,60   16 GOOVAERTS Dimitri EDU 01:19,94
4 DE MEYER Berten GIB 01:13,09   17 VAN BAVEL Jensen GIB 01:20,93
5 VAN DER JONCKHEYD Evert WAC-TEAM 01:13,90   18 DRAEYERS Yannick GIB 01:20,99
6 DE RAVET Sam WAC-TEAM 01:14,84   19 ADRIAENSSENS Bart POELEKE 01:27,02
7 BOUCKAERT Jente POELEKE 01:15,40   20 VAN HAESENDONCK Ben   01:27,35
8 VAN GANSEN Robin WAC TEAM 01:15,62   21 SCHRAUWEN Jeroen JOSDEBIE 01:28,00
9 SPILLEMAECKERS Jef GIB 01:17,59   22 'T HART Pieter JOSDEBIE 01:28,66
10 GEERTS Jelle GIB 01:17,86   23 VOCHTEN Ben CHIRO 01:30,91
11 MATTHYSEN Sam KAEKEREN 01:17,94   24 STEVENS Robin JOSDEBIE 01:45,01
12 LINDEMAN Shirsendu EDU 01:17,97   25 THYS Jasper EDU 02:04,51
13 RAES  Greg DRIEHOEK 01:18,64   26 DE BACKKER Bert SPLENDID AFW

 TERUG NAAR BOVEN

VETERANEN

naam voornaam club tijd     naam voornaam club tijd
1 ADRIAENSEN Hugo RABC 01:07,77   12 DE VOS Louis DE TON 01:17,30
2 ROELANDS Peter RABC 01:08,81   13 FRANS Paul POELEKE 01:20,68
3 ZWINNEN Patrick POELEKE 01:09,96   14 BOLLAERT Paul RABC 01:22,00
4 DE ROOVER Dirk RABC 01:12,38   15 LEYS Franciscus AOT 01:23,81
5 VAN STEERTEGHEM Eric CHEDY 01:12,51   16 SCHRANS AndrÚ CHEDY 01:25,80
6 VAN RIEL Paul CHEDY 01:13,51   17 ADRIAENSSENS Koen POELEKE 01:27,19
7 GEERTS Johan RABC 01:13,81   18 MEEUWISSEN Andre DE TON 01:28,91
8 WEYNS Peter RABC 01:15,17   19 THIELEMANS Ivo   01:31,09
9 BRION Marc POELEKE 01:15,23   20 HUYSHAUWER Thierry   01:31,52
10 VERMEIREN Leo CHIRO 01:15,88   21 JANSSENS Bob   AFW
11 VAN DEN WYNGAERT Leo AOT 01:17,27            

 TERUG NAAR BOVEN

MASTERS

naam voornaam club tijd     naam voornaam club tijd
1 DE MEYER Wim RABC 01:16,66   8 WUILMUS Guy GOSPEL 01:29,63
2 VAN DYCK Jef RABC 01:18,41   9 DELANNOY Paul POELEKE 01:30,42
3 VAN LOOY Fons DE TON 01:18,56   10 SMITS Fons AOT 01:31,02
4 VAN DEN BROECK Danny CHEDY 01:20,77   11 EULAERTS  Franšois AOT 01:34,14
5 KALF Jef AOT 01:25,43   12 DIERICKX Leo RABC 01:40,85
6 VAN ACKER  Tony AOT 01:27,12   13 COPPENS Jean   02:19,97
7 WOUTERS  Jan CHIRO 01:29,30            

 TERUG NAAR BOVEN

elektronische tijdopname i.s.m. Nottebohm Hart & Sport
met de medewerking van Het Vlaamse Kruis vzw